Jean-François Rey je nezávislou dizajnérskou spoločnosťou špičkových optických a slnečných rámov, ktorú v roku 1995 založili Joëlle a Jean-François Rey v Marseille na juhu Francúzska. Toto medzinárodne ocenené a uznávané návrhárske štúdio pracuje na originálnych kolekciách prezentovaných každý rok v salónoch, ktoré spájajú svet módy a optiky v Paríži, Miláne, New Yorku, Los Angeles či Tokiu.

Značka J. F. Rey je založená na hodnotách umeleckej slobody a inovácií. Okuliarové rámy J. F. Rey sú vyrábané s maximálnym rešpektom k materiálom a všestranným know-how, vďaka ktorému si každý nájde svoj osobitý štýl zodpovedajúci vašej osobnosti.

 

 

Prístup značky J. F. Rey k dizajnu je založený na inováciách a kultúre experimentovania, kombinácii materiálov a vkusnom využití farebnosti. Rámy J. F. Rey vyjadrujú elegantný prehrešok, odlišný a nekonvenčný štýl. Predstavujeme hneď niekoľko originálnych kolekcií, ktoré významne zmenili medzinárodnú okuliarovú módnu scénu.

 

Štýl a pôvab sú priority značky J. F. Rey. Snaha vytvoriť emóciu, vizuálny úlovok a vyvolať túžbu. Technické aspekty, ktoré k tomu dopomáhajú sú neviditeľné, no veľmi prítomné. Sú dlhodobo vyvíjané a prispôsobené rôznym konceptom. Môžu miznúť v prospech krásy a pohodlia alebo sa môžu stať skutočnými estetickými príležitosťami.

 

Francúzske umelecké a kultúrne vplyvy sú vyjadrené prostredníctvom štýlu  kolekcií J. F. Rey a dostávajú voľný priebeh vo výskume a vývoji produktov. Dizajn, móda a high-tech oblasti sú plne integrované do procesu vývoja rámov J. F. Rey. Inovácia je v tomto zmysle výnimočným nástrojom na vytváranie diel, ktoré sú plné snov a túžob.