Notice: Undefined index: HTTPS in /data/web/bibieoptik.sk/public_html/inc/definitions.inc.php on line 3 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/bibieoptik.sk/public_html/inc/definitions.inc.php:3) in /data/web/bibieoptik.sk/public_html/inc/definitions.inc.php on line 4 O nás | BiBie OPTIK | Očná optika Zvolen

Značky

 

 

 

 

 

 

O nás

Naša firma bola prvý krát otvorená 5.11. 1991. Sedemnásť rokov ste nás mohli nájsť  na  adrese  Nám. SNP 37. Od 4. mája 2009 sme zmenili adresu a presťahovali sme sa do nových väčších a modernejších priestorov na prízemí budovy Central shoppingu na Nám. SNP 30.      

                                                                                                                                          
U nás nájdete kvalifikovaný a rokmi overený personál, ktorý nielen poradí pri výbere vašich okuliarov, ale ich aj zhotoví k vašej spokojnosti. Uvedomujeme si, že vaša zraková pohoda závisí okrem iného aj na kvalite a presnosti našej práce. Z tohto dôvodu je naša optika vybavená najmodernejšou technikou: refraktometrom na určenie vašej zrakovej ostrosti, kamerovým a počítačovým systémom na presné vycentrovanie okuliarových šošoviek, modernými brúsiacimi automatmi pre kvalitný zábrus okuliarových šošoviek, digitálnym fokometrom.

 

© 2018 www.BibieOptik.sk | Vytvorila: 3w media s.r.o.