Notice: Undefined index: HTTPS in /data/web/bibieoptik.sk/public_html/inc/definitions.inc.php on line 3 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/bibieoptik.sk/public_html/inc/definitions.inc.php:3) in /data/web/bibieoptik.sk/public_html/inc/definitions.inc.php on line 4 Šošovky pre bezpečné a spoľahlivé šoférovanie so zľavou 20% | BiBie OPTIK | Očná optika Zvolen

Šošovky pre bezpečné a spoľahlivé šoférovanie so zľavou 20%

 

Náš sortiment neustále rozširujeme tak, aby čo najlepšie zrkadlil potreby zákazníkov a preto vám prinášame novinku v podobe okuliarových šošoviek ZEISS DriveSafe pre bezpečné a spoľahlivé šoférovanie. 

Hoci sú optimalizované pre šoférov a chvíle strávené za volantom, nestrácajú nič na pohodlí ani pri celodennom nosení a bežných činnostiach.

 

Sú navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky tých, ktorí sa chcú cítiť bezpečnejšie a pohodlnejšie keď šoférujú a pritom majú okuliare. K dispozícii sú pre jednoohniskové i progresívne (multifokálne či bifokálne) okuliare. 

 

Šošovky ZEISS DriveSafe u nás zakúpite v mimoriadnej akcii spojenej s ich zaradením do nášho sortimentu so zľavou 20%.

 

 

Pre viac informácií neváhajte prísť do niektorej našej optiky, kde vám kvalifikovaný personál zodpovie všetky vaše dotazy, prípadne navštívte stránky spoločnosti ZEISS kde sa dozviete ako nápad "šošoviek pre šoférov" vznikal a čo mu predchádzalo.

© 2018 www.BibieOptik.sk | Vytvorila: 3w media s.r.o.