Notice: Undefined index: HTTPS in /data/web/bibieoptik.sk/public_html/inc/definitions.inc.php on line 3 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/bibieoptik.sk/public_html/inc/definitions.inc.php:3) in /data/web/bibieoptik.sk/public_html/inc/definitions.inc.php on line 4 Informácie | BiBie OPTIK | Očná optika Zvolen

Informácie

Modré svetlo

V dnešnom digitálnom svete, kde stále väčšie množstvo ľudí využíva digitálne zariadenia čoraz dlhšiu dobu, často bez prestávky sú naše oči namáhané stále viac. Vieme čo za to môže ako Vám s tým pomôcť. 

Fototropné šošovky

Fototropná okuliarová šošovka zlepšuje komfort videnia v exteriéri. Jej tmavnutie je spôsobené UV žiarením dopadajúcim na jej povrch. Znamená to, že napríklad v aute alebo v miestnosti za slnečného počasia nereaguje tak, ako reaguje v exteriéri.

Presbyopia

Ťažkosti spojené so zhoršeným videním na blízko, objavujúce sa po štyridsiatom piatom roku života, rieši súčasná očná optika komplexnejšie ako v minulosti. Preto si môže každý zákazník zvoliť takú variantu, ktorá jeho spôsobu práce a života najlepšie vyhovuje.

Multifokálne šošovky

Už je to tu, krátke ruky. Stále je potrebné dávať text ďalej a ďalej. Čo teraz? Je nutné si zaobstarať okuliare na blízko. Pokiaľ ste ale tiež nositeľmi okuliarov na diaľku, musíte neustále meniť jedny okuliare za druhé, čo nie je veľmi pohodlné, ale ani praktické. Multifokálne šošovky sú riešením pre Vás a Vaše oči.

Antireflexné šošovky

Jasné argumenty prečo si vybrať šošovky s antireflexnou úpravou
© 2018 www.BibieOptik.sk | Vytvorila: 3w media s.r.o.